Led Tabela Ankara

Bizi arayın! 0312 386 27 27

Led Tabela

Led tabelalar LED yani ışık yayan diyot ile aydınlatılırlar. LED aydınlatmanın avantajı düşük enerji tüketimine karşılık halojen ampüller ya da florasanalar gibi tükettiği enerjinin büyük kısmını ısı enerjisine çevirmez bu sebepten ötürü ledler ısınmaz ve kullanım ömürleri halojen lambalarla kıyaslandığında 100 kattan fazladır. Teknolojinin de gelişmesiyle önceden tek renge sahip ledler, artık RGB renklerde ışıldayabilir.

Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimliliği ile tabelalarda kullanılmaya başlanan ledler birbirlerine seri ya da paralel olarak bağlanabilir, led paneller bir araya getirilerek istenilen boyutlarda oluşturulabilir. Animasyon eklenebilir.

Bir tabela tamamen led ile üretilebileceği gibi, led aydınlatmalı (led backlit) olarakda üretilebilir.

led tabela
led-aydinlatmali-tabela

Pixel Led Tabela (Piksel Led Tabela)

Pixel led tabelalar, bir araya getirlmiş RGB renk kullanma imkanına sahip ledlerin tabela üzerine yerleştirilmesi ile oluşturulur. Piksel led tabelalar gösterişli ve üzerinde yapılabilecek sınırsız sayıda animasyona sahip olduğu için dikkat çekicidir. Ankara – Ostim’de kendi atölyemizde imal ettiğimiz ve ithalatını kendimizin yaptığı pixel led sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun fiyat – en üstün kalite mantığı ile yoluna devam eden şirketimiz, sizlere bu konuda yardımcı olmak için bekliyor. Uygulamalarımız için buraya tıklayarak sayfamızı ziyaret edin.

pixel led tabela
piksel led tabela